• Новак
wendeekun Алуминиум тежок Случај, Алатка Кутија за Носење Преносни Алатка Случај, Алуминиум Легура лента со алатки Преносни Приказ на Случај Инструментација Кутија(230 *

wendeekun Алуминиум тежок Случај, Алатка Кутија за Носење Преносни Алатка Случај, Алуминиум Легура лента со

DEN 690.96

Достапност
Достапно за нарачка

1.Висок квалитет на алуминиум рамка за издржливост. 2.Сунѓерот обвивка за заштита на стоката од оштетување. 3.Лесен, лесен, лесно да се носат и разновиден. 4.На кутија за накит ќе додадете скромни допир на елеганција на секоја соба.Е одлично за лична употреба во домот и исто така се идеални за чување пред витрини или саеми. 5.Може да ви помага да го најдете вие накит веднаш и го стави на вашиот изглед заедно брзо. 1. Висок квалитет на алуминиум рамка за издржливост 2. Сунѓерот обвивка за заштита на стоката од оштетување 3. Лесен, лесен, лесно да се носат и разноврсна 4. На кутија за накит ќе додадете скромни допир на елеганција на секоја соба.Е одлично за лична употреба во домот и исто така се идеални за чување пред витрини или саеми. 5. Може да ви помага да го најдете вие накит веднаш и го стави на вашиот изглед заедно брзо.Карактеристики : Материјал : Алуминиум легура + абс Боја : Сребро Големина : 230*150*125mm/9.05*5.9*4.9 инчен Пакет се вклучени : 1* преносни приказ на случај Имајте на ум : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Алатка Кутии Куфер Алатка Кутија Професионални 3-слој Виткање лента со алатки за Полнење Случај Хардвер Поправка

Трислој виткање лента со алатки, новите PP материјал цврсти и издржливи.Нерѓосувачки челик заклучување,�

DEN 10031.76

MIXPOWER 15 Инчен Двојно Страна Пластична лента со алатки Алатка Организатор со Отпорност на Полимер и Приспособливи

【Двојно Страна】Двојно страната дизајн со доволно простор за складирање, проѕирна обвивка, портокал бе

DEN 527.28

Преносни Алатка Кутии 4Pc/постави Алатка Случај Компоненти кутија Пластични Делови во Комбинација Транспарентен

4 Pc / постави Алатка Случај Компоненти кутија Пластични Делови во Комбинација Транспарентен Завртка Кон

DEN 1774.08

Безбедност Инструмент Алатка Кутија Алатка Случај Отпорност Кутија Опрема Камера Случај Преносни Затворени

1 : заштита на Животната средина материјали : направен од мирис pp пластика, безопасни, здрава и загадувањ�

DEN 1795.68

Алатка Кутии Алатка Кутија Професионални Куфер Празни Организатор Дом Железната Голем Метал Складирање Мулти-цел

Ролери се Справи со се користат за големи кутии, тоа може да се осигури дека под висок товарот на држават

DEN 4198.56