• Новак
Чување На Кутии Фенси Пластични Тешки-Должност Алатка За Складирање Кутија Две-Слој Компоненти За Чување Организатор Мали Делови Алатница

Чување На Кутии Фенси Пластични Тешки-Должност Алатка За Складирање Кутија Две-Слој Компоненти За Чување Организатор

DEN 524.88

Достапност
Достапно за нарачка

11 kg ДОДАДЕТЕ ВАШИОТ ДОДАДЕТЕ СЕГА!Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите.Изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН материјал, особено е мека, добра цврстина, животната средина, не-токсични и висока температура отпор.

Спецификацијата

Material:
PP
Size:
160*92*44mm
Color:
orange
Temperature range:
-20~120℃
Weight:
0.11kg
ADD TO YOUR ADD NOW! We are committed to providing each customer with the highest standard of customer service. We will provide high quality Items, and ensure customer satisfaction. :
NOTE:
1 inch=2.45cm/1cm≈0.393inch, 1cm=10mm,1m=100cm :

Со стоката дадена додека купуваат

Алатка Кутии Алатка Кутија Професионални Куфер Празни Организатор Дом Железната Голем Метал Складирање Мулти-цел

Ролери се Справи со се користат за големи кутии, тоа може да се осигури дека под висок товарот на држават

DEN 4198.56

Преносни Алатка Кутии Отворено Водоотпорен Случај Преносни Shockproof Рака Алатка за Чување на Кутии Притисок-Доказ

Широко се користи за да се задржи вашите вредности, полесни, натпревари, електронска направа и др.Зачуву

DEN 569.04

Алатка Кутии Куфер Алатка Кутија Професионални 3-слој Виткање лента со алатки за Полнење Случај Хардвер Поправка

Трислој виткање лента со алатки, новите PP материјал цврсти и издржливи.Нерѓосувачки челик заклучување,

DEN 10031.76

Преносни Алатки за Складирање Организатор Количка Алатка Кутии Мултифункционален со Тркала Алатка Поставува

Нашето одговорно услуги на клиентите тим е целосно посветен да го обезбеди имате најдобар искуство е мо

DEN 2107.20