• Новак
Platinum Алатки 100016 EZ-RJPRO HD Погодност Пак, Комплет Кутија

Platinum Алатки 100016 EZ-RJPRO HD Погодност Пак, Комплет Кутија

DEN 2569.44

Достапност
Достапно за нарачка

EZ-RJPRO HD Crimp Алатка.Cat5/6 јакна stripper.Coax и круг wire кабел машина.EZ-RJ45cat 5/5e конектори(50pieces).На Платина Алатки 100016 EZ-RJPRO HD Основната Инсталација Комплет содржи EZ-RJPRO HD Crimp Алатка, како и на други основни алатки за да се заврши работата.Platinum Алатки, основана во 1997 година, беше создадена врз основа на два многу едноставни цели.Прво, развој и извор на апсолутна најдобри можни решенија за изработка, инсталација и рака престанок на жица и кабел.Второ, спроведување на оперативната инфраструктура која може да се достави овие производи во ефикасно, навремено и висок квалитет на начин.Сите Platinum производи апсолутно мора да ги задоволи три критични репер критериуми, комунални на функцијата, квалитет на функцијата и економска вредност. "Овој објект не е продаваат директно од Платина Tools.".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MIXPOWER 15 Инчен Двојно Страна Пластична лента со алатки Алатка Организатор со Отпорност на Полимер и Приспособливи

【Двојно Страна】Двојно страната дизајн со доволно простор за складирање, проѕирна обвивка, портокал бе

DEN 527.28

Алатка Кутии Алатка Кутија Професионални Куфер Празни Организатор Дом Железната Голем Метал Складирање Мулти-цел

Ролери се Справи со се користат за големи кутии, тоа може да се осигури дека под висок товарот на држават

DEN 4198.56