• Новак
JEGS 3-Фиока Преносни лента со алатки | Топката-Имајќи Фиока Слајдови | Рѓа-Отпорни Брави | Црна Прав Грб Крај | Вклучува и Копчињата Заклучување

JEGS 3-Фиока Преносни лента со алатки | Топката-Имајќи Фиока Слајдови | Рѓа-Отпорни Брави | Црна Прав Грб Крај

DEN 1895.76

Достапност
Достапно за нарачка

ОРГАНИЗИРАЈТЕ ги ВАШИТЕ АЛАТКИ со 3-фиока дизајн.ПОГОДНОСТ НА ПРЕНОСЛИВОСТ со сметководствената се справи и лесна изградба.ОДЛИЧНО ИЗГЛЕДА, со црн прав грб заврши и ' рѓа отпорни на брави.МИР НА УМОТ со вклучени заклучување и копчињата за обезбедување на безбедност.ЦЕЛОСНА ЕКСТЕНЗИЈА ФИОКИ со мазна оперативни топката имајќи слајдови и алуминиумски рачки. 3-Фиока Преносни Алатка Box20.500 во.x 9.x 12 во.17 кг.Топката Имајќи Фиока Slides Rust Отпорни Latches16 Мерач Челик Construction Black Прав Грб Finish Includes Заклучување и Копчињата Карактеристики : Full-Продолжување Фиоки со мазна оперативни топката имајќи слајдови и алуминиум handles Rust отпорни latches Extra складирање под капакот има поголем рака tools JEGS удобност зафат рачка за дури lifting Keep вашиот алатки за безбедно со изграден во кодот, вклучува 2-keys Built да трае 16 мерач тешки челична конструкција со црн прав грб finish JEGS Жолта Лого.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Алатка Кутии Алатка Кутија Професионални Куфер Празни Организатор Дом Железната Голем Метал Складирање Мулти-цел

Ролери се Справи со се користат за големи кутии, тоа може да се осигури дека под висок товарот на држават

DEN 4198.56

Повеќенаменски Пластични Алатка Кутија Водоотпорен Безбедност Случај ABS Пластика Алатка Кутија Отворено Тактички

Тип : Алатка кутија.Боја : Црна.Материјал : ПП, Сунѓер.Товарот : 10kg.Погоден за домашни итни поправки, водов�

DEN 506.88

Преносни Алатка Кутии Отворено Водоотпорен Случај Преносни Shockproof Рака Алатка за Чување на Кутии Притисок-Доказ

Широко се користи за да се задржи вашите вредности, полесни, натпревари, електронска направа и др.Зачуву

DEN 569.04

LANGCA Алатка Кутија, Количка за Удобно ракување и Монтажни Врвот со Преграда, Гаража Складирање Кутија и Хардвер

1 Преносни се справи со дизајн е лесно да се носат.Заради својата лесна и лесензазафат дизајн, постави ал

DEN 1775.76

Преносни Алатки за Складирање Организатор Количка Алатка Кутии Мултифункционален со Тркала Алатка Поставува

Нашето одговорно услуги на клиентите тим е целосно посветен да го обезбеди имате најдобар искуство е мо

DEN 2107.20

Безбедност Инструмент Алатка Кутија Алатка Случај Отпорност Кутија Опрема Камера Случај Преносни Затворени

1 : заштита на Животната средина материјали : направен од мирис pp пластика, безопасни, здрава и загадувањ�

DEN 1795.68

Преносни Алатка Кутии 4Pc/постави Алатка Случај Компоненти кутија Пластични Делови во Комбинација Транспарентен

4 Pc / постави Алатка Случај Компоненти кутија Пластични Делови во Комбинација Транспарентен Завртка Кон

DEN 1774.08

16-инчен Алатка Кутија Нерѓосувачки Челик Потрошувачите Складирање со Отстранлив Алатка Фах Организатор и Алатка

Цврста Конструкција: Оваа алатка кутија е направен од дебела нерѓосувачки челик и се чувствувате ABS,ко�

DEN 760.56