• Новак
Алатка Кутии Куфер Алатка Кутија Професионални 3-слој Виткање лента со алатки за Полнење Случај Хардвер Поправка Гаража Пластични Материјали Сјајни Дома Чување Ал

Алатка Кутии Куфер Алатка Кутија Професионални 3-слој Виткање лента со алатки за Полнење Случај Хардвер Поправка

DEN 10031.76

Достапност
Достапно за нарачка

Три-слој виткање лента со алатки, новите PP материјал цврсти и издржливи.Нерѓосувачки челик заклучување,Посилни заклучување и посилни товарот.Големина : 17inch : 42*19.5*17.5 см(16.5*7.7*6.9 инч), 21inch : 48.5*25.5*21.5 см(19.1*10.0*8.5 инч).Целокупната кутија е поцврста,Челик бар шарки се цврсто поврзани.Нерѓосувачки челик виткање род,Еден-парче печат занитвам засилување.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви обезбедиме со задоволителен одговор!Спецификација : Материјал : ПП plastic Hinge : Челик бар линк hinge Lock : нерѓосувачки челик lock Folding род : метал печат род space External големина на : 42*19.5*17.5 см(17inch), 48.5*25.5*21.5 см(21inch)забелешки : 1. Ве молиме изберете големина, боја и бројот на парчиња пред да нарачате.2. Само производ е вклучен, други реквизити се користи за снимање не се вклучени во производот, ве молиме потврдете пред купување.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, некои грешки може да се случи, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Спецификацијата

Material:
PP plastic
Hinge:
Steel bar link hinge
Lock:
stainless steel lock
Folding rod:
metal stamping rod space
External size:
42*19.5*17.5cm(17inch), 48.5*25.5*21.5cm(21inch)
notes:
1. Please choose size, color and number of pieces before ordering. :
2. Only the product is included, other props used for shooting are not included in the product, please confirm before purchasing. :
3. Please note that due to different monitors, there may be slight color difference, please understand. :
4. Due to manual measurement, some errors may occur, please refer to the actual product, thank you. :
5. Welcome your sharing and feedback so that we can provide you with better products and services. :

Со стоката дадена додека купуваат

Преносни Алатка Кутии Отворено Водоотпорен Случај Преносни Shockproof Рака Алатка за Чување на Кутии Притисок-Доказ

Широко се користи за да се задржи вашите вредности, полесни, натпревари, електронска направа и др.Зачуву

DEN 569.04

MIXPOWER 15 Инчен Двојно Страна Пластична лента со алатки Алатка Организатор со Отпорност на Полимер и Приспособливи

【Двојно Страна】Двојно страната дизајн со доволно простор за складирање, проѕирна обвивка, портокал бе

DEN 527.28

Преносни Алатки за Складирање Организатор Количка Алатка Кутии Мултифункционален со Тркала Алатка Поставува

Нашето одговорно услуги на клиентите тим е целосно посветен да го обезбеди имате најдобар искуство е мо

DEN 2107.20

Повеќенаменски Пластични Алатка Кутија Водоотпорен Безбедност Случај ABS Пластика Алатка Кутија Отворено Тактички

Тип : Алатка кутија.Боја : Црна.Материјал : ПП, Сунѓер.Товарот : 10kg.Погоден за домашни итни поправки, водов

DEN 506.88

Преносни Алатка Кутии 4Pc/постави Алатка Случај Компоненти кутија Пластични Делови во Комбинација Транспарентен

4 Pc / постави Алатка Случај Компоненти кутија Пластични Делови во Комбинација Транспарентен Завртка Кон

DEN 1774.08