• Новак
Нови Lon0167 Црвени Пластични Складирање лента со алатки за Електронска Компонента(Црвени Пластични Складирање лента со алатки за elektronische Komponenten

Нови Lon0167 Црвени Пластични Складирање лента со алатки за Електронска Компонента(Црвени Пластични Складирање

DEN 189.12

Достапност
Достапно за нарачка

Име На Производ : Компонента Кутија.Материјал : Пластика.Вкупната Големина (Прибл.) : 12.2 само 11,6 x x 6.2 cm / 4.8" x 4.5" x 2.4" (L * W * T).Боја : Црвена; Тежина : 62g (Farbe : Гниење; Gewicht : 62 г.Пакет Содржина : 1 x Компонента Кутија (Packungsinhalt : 1 x Komponentenbox.Црвени Пластични Складирање лента со алатки за Електронски Component Plastic Компонента Кутија е совршен за чување на IC чип форма кондензатори и отпорници, мали завртки, орев, електронски компоненти и повеќе.Едноставен начин да се задржи на мали составни делови заедно кога не го користите.Опис на German Red Пластични Складирање лента со алатки за elektronische Komponenten Produktname : Komponentenbox Material : Kunststoff Gesamtgröße (ungefähr) : 12,2 × 11,6 × 6,2 cm / 4,8 × 4,5 × 2,4 (L * Б * T) Farbe : Гниење; Gewicht : 62 g Packungsinhalt : 1 x Komponentenbox.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

LANGCA Алатка Кутија, Количка за Удобно ракување и Монтажни Врвот со Преграда, Гаража Складирање Кутија и Хардвер

1 Преносни се справи со дизајн е лесно да се носат.Заради својата лесна и лесензазафат дизајн, постави ал

DEN 1775.76

Повеќенаменски Пластични Алатка Кутија Водоотпорен Безбедност Случај ABS Пластика Алатка Кутија Отворено Тактички

Тип : Алатка кутија.Боја : Црна.Материјал : ПП, Сунѓер.Товарот : 10kg.Погоден за домашни итни поправки, водов

DEN 506.88

Преносни Алатка Кутии 4Pc/постави Алатка Случај Компоненти кутија Пластични Делови во Комбинација Транспарентен

4 Pc / постави Алатка Случај Компоненти кутија Пластични Делови во Комбинација Транспарентен Завртка Кон

DEN 1774.08

Алатка Кутии Алатка Кутија Професионални Куфер Празни Организатор Дом Железната Голем Метал Складирање Мулти-цел

Ролери се Справи со се користат за големи кутии, тоа може да се осигури дека под висок товарот на држават

DEN 4198.56

Алатка Кутии Куфер Алатка Кутија Професионални 3-слој Виткање лента со алатки за Полнење Случај Хардвер Поправка

Трислој виткање лента со алатки, новите PP материјал цврсти и издржливи.Нерѓосувачки челик заклучување,

DEN 10031.76

16-инчен Алатка Кутија Нерѓосувачки Челик Потрошувачите Складирање со Отстранлив Алатка Фах Организатор и Алатка

Цврста Конструкција: Оваа алатка кутија е направен од дебела нерѓосувачки челик и се чувствувате ABS,ко

DEN 760.56