• Новак
Goplus Пластовидно Алатка кутија w/Отстранлив Послужавник, Преносни Ротирачка Алатка за Чување за Работилница Гаража, произведено во Италија

Goplus Пластовидно Алатка кутија w/Отстранлив Послужавник, Преносни Ротирачка Алатка за Чување за Работилница

DEN 2279.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Монтажни Градите со Голема Преносливост】Благодарение на напредната пластовидно дизајн, овие алатка кутии може да се оџакот за да се намали трае до подот или се користи одделно.Во меѓувреме, и на врвот и на дното кутија се дизајнирани со рачка за лесно зафат. 【Мазна Тркалање Тркала за Флексибилни Мобилност】Опремени со 2 мазна тркалање тркала, оваа лента со алатки ви овозможува да ги носат од едно до друго место, со помалку прирачник напор.Покрај тоа, тркалата се надгради дизајниран, способни за тркалање по различни основи, од цемент за да дрво кат, од камен патот до асфалтен пат. 【Цврсти Домување и Безбедноста Токи】механичар алатка кутија комбинира добро одбран материјал и исклучителна изработка, што се гледа во своите закоравени домување дека има долга-терминот услуга живот.Покрај тоа, на дното алатка кутија усвојува безбедност токи за да се избегне ненадејна отворање. 【Направени во Италија】Оваа алатка кутија е изработен во Италија.Исправена лента со алатки се состои од врвот алатка послужавник, средината организатор и на дното бин, кој може да собере различни големини и видови на алатки, и ви помага да одржите вашиот видови на алатки организирани.Не е бела оддел на врвот, со цел да ги чувате мали хардвер уредно да биде лесно да се најде. 【Широко се Користи】Со тоа, вие сте веќе не треба да се грижите за тоа како да се класифицираат толку многу алатки или носат околу нив.Тоа е идеален за многу луѓе и места, од електричар да механичар, дали во работилница или гаража, и за двете станбени и деловни употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Алатка Кутии Куфер Алатка Кутија Професионални 3-слој Виткање лента со алатки за Полнење Случај Хардвер Поправка

Трислој виткање лента со алатки, новите PP материјал цврсти и издржливи.Нерѓосувачки челик заклучување,

DEN 10031.76

LANGCA Алатка Кутија, Количка за Удобно ракување и Монтажни Врвот со Преграда, Гаража Складирање Кутија и Хардвер

1 Преносни се справи со дизајн е лесно да се носат.Заради својата лесна и лесензазафат дизајн, постави ал

DEN 1775.76

Повеќенаменски Пластични Алатка Кутија Водоотпорен Безбедност Случај ABS Пластика Алатка Кутија Отворено Тактички

Тип : Алатка кутија.Боја : Црна.Материјал : ПП, Сунѓер.Товарот : 10kg.Погоден за домашни итни поправки, водов

DEN 506.88