• Новак
ARES 70355-3-Парче 3/8-Инчен Вози 9.84-Инчен Штекер Организатор Set - Продавница до 10 Приклучоци за Секој Железнички и да ја Задржите Вашиот Алатка Кутија Организиран

ARES 70355-3-Парче 3/8-Инчен Вози 9.84-Инчен Штекер Организатор Set - Продавница до 10 Приклучоци за Секој

DEN 2004.00

Достапност
Достапно за нарачка

ОБЈЕКТОТ СПЕЦИФИКАЦИИ : Овие светлина, метални преносни штекер организаторите се 9.84 инчи долго, направени на машински алуминиумски и доаѓаат во 3/8 инчи и 1/2-инчен уред.Секоја пруга има 10 metric или SAE приклучоци, и штекерот клипови имаат пролет-натоварени топката лежишта на цврсто држете сокети во место, дури и наопаку. **Приклучоци не се вклучени**.ФЛЕКСИБИЛНОСТ : Секој ARES штекер железнички е целосно индивидуализира, со отстранлив крајот капи за да се овозможи полесно клип промени, во прилог да се wall-mount подготвени.Без разлика дали сте на план за користење на ARES штекер организатор да се соберат socket set кои ќе патуваат со вас без никаков напор или само сакате начин да се задржи вашата гаража повеќе организирани, овие штекер организаторите ќе ви покриени.ЗАМЕНЛИВ : Нашиот патентиран топката имајќи штекер клипови планирам преку било кој од алуминиумски шини, што ќе ви овозможи да се меша и одговараат на вашиот поставува како што сакаш.Ако сакате да се стави неколку 1/4-инчен сокети на вашиот 1/2-инчен штекер организатор, може да се.СИГУРЕН ЕФЕКТИВНИ, ЕФИКАСНИ : Корисниците доверба ARES да бидат квалитетни алатки.Што се поддржани од страна на нашите Перформанси Уверување Ограничен Доживотна Гаранција.Ако имате било какви проблеми со вашиот ARES Штекер Организатор Сет, едноставно контакт со сервисот за проблеми им помогне на, делови, замена или враќање на средствата.ASPCA БИЗНИС АМБАСАДОРОТ : Ние сме горди да се биде дел од ASPCA Бизнис Амбасадорот Програма.Ако имате домашно милениче, ќе сфатат дека се повеќе од домашно милениче, тие се дел од семејството.Со вашата поддршка, ние сме горди да им помогне на оваа голема организација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат