• Новак
BeeGreen Бела Поли Памук Мешавина Платно Tote Кеси Масовно на 24 Пакет со Рачки Машина Перат & 5/6/8/10/12/15/20/24 Пакет Природни Платно Tote Кеси Памук Медиум

BeeGreen Бела Поли Памук Мешавина Платно Tote Кеси Масовно на 24 Пакет со Рачки Машина Перат & 5/6/8/10/12/15/20/24

DEN 1242.48

Достапност
Достапно за нарачка

На лесни tote кеси нема да ви се стави дополнителен притисок на вашето рамо.By пренамената на нашето расклопна tote кеси, одржување на пластични или хартија надвор од депонии и океаните!Ни остави хармонични и убави мајка светот.Дополнително, нашите ткаенина кеси се трајни производи за одржување на тешки предмети, така што не мора да се грижите за нив нагон за чешање на окото.Нашите платно намирници кеси се дебели и имаат водоотпорен слој на внатрешноста, така што немора да се грижите за бојата продира во торба.DIY Дизајн и Мулти-Цел : платно за обновливи кеси се одлични за печатење на екран, везови и декорирање проекти дома, на училиште, или во кампот, додадете ги сопствените контакт со бои и други занает алатки за личен подарок перница за вашите најблиски.Заштита на животната средина и Рециклирање : Нашата мода памук обновливи tote кесички се направени од дебел Памук, Полиестер Мешавина на материјали, што нема да ја добиете остарел и може да биде recycled.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

JUSTZHENFENG Алатка се Тркалаат Торба Случај Електричар Оксфорд Ткаенина Лесни Рачни Виси Носат Кујна Мултифункционален

Наменета за професионални workloads Нашите колекции се прилагоди колекции со пространа на ентериери и се ди

DEN 2090.40

BPOLHG Алатка Кеси 1680D Оксфорд Ткаенина Алатка Торба Електричар Алатка Торбичка Половината Торба Алатка Носителот

Тешкидолжност отпорен на вода 1680 D ripстоп полиестер материјал отпорен на кинење 4 внатрешни еластична ра

DEN 3868.08