• Новак
16 Џеб Клуч се Тркалаат Торбичка, Алатка Организатор Торба, Мора да се За Стенли Занатски, Лесно Контрола, рачно изработени, Преносни Складирање, Гаража Подготвени, П

16 Џеб Клуч се Тркалаат Торбичка, Алатка Организатор Торба, Мора да се За Стенли Занатски, Лесно Контрола,

DEN 442.80

Достапност
Достапно за нарачка

ПАКЕТ : -1*Алатка Торба со Бели Шари без Tools The одлична Памук Платно алатка се тркалаат случај за Електричар, HVAC, Водоводџија, Столар или Механичар.ЧУВАЈТЕ ГИ ВАШИТЕ АЛАТКИ ЗА БЕЗБЕДНО СО ПРОФЕСИОНАЛНА ПАМУК ПАТКА ПЛАТНО КЛУЧ СЕ ТРКАЛААТ ТОРБИЧКА ОРГАНИЗАТОР ТОРБА.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

JUSTZHENFENG Алатка се Тркалаат Торба Случај Електричар Оксфорд Ткаенина Лесни Рачни Виси Носат Кујна Мултифункционален

Наменета за професионални workloads Нашите колекции се прилагоди колекции со пространа на ентериери и се ди

DEN 2090.40

BPOLHG Алатка Кеси 1680D Оксфорд Ткаенина Алатка Торба Електричар Алатка Торбичка Половината Торба Алатка Носителот

Тешкидолжност отпорен на вода 1680 D ripстоп полиестер материјал отпорен на кинење 4 внатрешни еластична ра

DEN 3868.08