• Новак
Алатки Појас Торбичка Електричар Алатка за Складирање Торба Мултифункционален Половината Електричар Алатки Организатор Сина l Трајни и Професионални

Алатки Појас Торбичка Електричар Алатка за Складирање Торба Мултифункционален Половината Електричар Алатки

DEN 1127.76

Достапност
Достапно за нарачка

Eleccian Алатки Организатор е дизајниран за eleccians, техничари, механика, работилници, gardeners, base - ект - Направен од тешки ткаенина и засилување Засилување ткаени најлон појас.Работата перниче е многу еластичен за sct услови за работа.Алатката торба со џебови и циклуси дизајниран да држете s и клешти, клучеви, панделки, screwdrivers, лента мерки, како и други основни алатки.На eleccian алатка појас содржи големи џебови и мали Кеси за Алати и Делови.Eleccian Алатка Торба е лесно да се носат алатки и дел.Тоа е погодно за работниците да се најде алатки тие треба на сите времиња.Алатки Појас Торбичка Електричар Алатка за Складирање Торба Мултифункционален Половината Електричар Алатки Организатор Сина l Трајни и Професионални.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

JUSTZHENFENG Алатка се Тркалаат Торба Случај Електричар Оксфорд Ткаенина Лесни Рачни Виси Носат Кујна Мултифункционален

Наменета за професионални workloads Нашите колекции се прилагоди колекции со пространа на ентериери и се ди

DEN 2090.40