• Новак
Клуч Торба Мулти-Џеб Алатки Торба за Чување Screwdrivers(10PCS)

Клуч Торба Мулти-Џеб Алатки Торба за Чување Screwdrivers(10PCS)

DEN 280.56

Достапност
Достапно за нарачка

Направен од висок квалитет на платно, издржливи.Едноставно слот вашиот алатки во џебови и се тркалаат.Двојна употреба пакет тип виси торба. 6 видови за вашиот избор.Идеални за чување spanners или општи страна алатки.Пренослив дизајн, лесно да се носат.Опис : Кога ќе се земе многу алатки клуч, што имаат такви проблеми, алатката е премногу, не може веднаш да се најде соодветна алатка.Тогаш ви треба овој комплет, и ќе биде во можност да се стави клуч и други алатки заедно.Погодно за вас да се поправи.Направен од висок квалитет на платно, издржливи.Едноставно слот вашиот алатки во џебови и се тркалаат.Идеални за чување spanners или општи страна алатки.Пренослив дизајн, лесно да се носат.Двојна употреба пакет тип виси торба.Карактеристики : Направен од висок квалитет на платно, издржливи.Едноставно слот вашиот алатки во џебови и се тркалаат.Идеални за чување spanners или општи страна алатки.Пренослив дизајн, лесно да се носат.Двојна употреба пакет тип виси торба. 6 видови за вашиот избор.Спецификации : Состојба : New Material : Canvas Color : Зелен, како слика shows Type Опции : 6 Џебови, 8 Џебови, 10 Џебови, 12 Џебови, 14 Џебови, 25 Pockets6 Џебови Големина : Прибл. 27.5 27.5 x cm / 10.8 x 10.8 во (L x W)8 Џебови Големина : Прибл. 29.7 x 29.7 cm / 11.7 x 11.7 во (L x W)10 Џебови Големина : Прибл. 37 x 37cm / 14.6 x 14.6 во (L x W)12 Џебови Големина : Прибл. 47 x 37cm / 18.5 x 14.6 во (L x W)14 Џебови Големина : Прибл. 59.8 x 44.2 cm / 23.5 x 17.4 во(L x W)25 Џебови Големина : Прибл. 67 x 49.5 cm / 26.4 x 19.5 во (L x W)Тежина : Околу. 68~315g Package Вклучува : 1pc x складирање торба (торба само)Напомена : 1. Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

JUSTZHENFENG Алатка се Тркалаат Торба Случај Електричар Оксфорд Ткаенина Лесни Рачни Виси Носат Кујна Мултифункционален

Наменета за професионални workloads Нашите колекции се прилагоди колекции со пространа на ентериери и се ди

DEN 2090.40

BPOLHG Алатка Кеси 1680D Оксфорд Ткаенина Алатка Торба Електричар Алатка Торбичка Половината Торба Алатка Носителот

Тешкидолжност отпорен на вода 1680 D ripстоп полиестер материјал отпорен на кинење 4 внатрешни еластична ра

DEN 3868.08

Хардвер Торба, 600D Оксфорд Ткаенина Мултифункционален Алатка Торба, за Електричар Шрафцигер Градинарство Spanner(црна)

Направени од 600 D оксфорд ткаенина, оваа алатка торба е издржливи и отпорни на абење.Професионална алатк�

DEN 335.76