• Новак
XJZHANG Чистење Алатки Торба, Алатка Tote Торба,Водоотпорен Алатка Организатор Торба, Алатки Tote Торба Двојно Ткаенина Складирање Торба

XJZHANG Чистење Алатки Торба, Алатка Tote Торба,Водоотпорен Алатка Организатор Торба, Алатки Tote Торба Двојно

DEN 1679.76

Достапност
Достапно за нарачка

Материјалните карактеристики : Висока густина дебели Оксфорд ткаенина, носат-отпорни, отпорно на гребење, солза-отпорни, водоотпорен слој не се плаши од вода и долг живот.Структурни карактеристики : Зголемен капацитет, три-димензионални просторниот распоред, отворен и врвот двојно патент, сортирање алатка џебови, алатка за правење складирање повеќе удобен и лесен за вид и управување со.Како да го користите : Тоа може да се врши со рака .Задебелена рачка за дополнителна удобност.Широк Устата : проширена голем патент и широк-устата дизајн значи вашата торба ќе се отвори широк и ќе остане отворена за време на работни места, што лесно видливост и пристап до алатки ви треба.User-friendly Дизајн - Овој мулти-цел алатка торба има сон-тим листа на user-friendly карактеристики почнувајќи со голем отвор на врвот дизајн со големи внатрешни работи. -Функција : Висока густина дебели Оксфорд ткаенина, носат-отпорни, отпорно на гребење, солза-отпорни Опис : Материјал : Оксфорд крпа Големина е за : 41*31*20 cm/ 48*31*20 cm Пакетот Вклучува : 1 x Cleaning tool ранец.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Maizoon Електричар Половината Торбичка Организатор,Мулти-функционални Алатки Торба Со Прилагодливи Појас,Оксфорд

★Добар квалитет материјал : се направени од издржлив 600 D полиестер ткаенини,погоден за носене,лесен и л�

DEN 334.32

BPOLHG Алатка Кеси 1680D Оксфорд Ткаенина Алатка Торба Електричар Алатка Торбичка Половината Торба Алатка Носителот

Тешкидолжност отпорен на вода 1680 D ripстоп полиестер материјал отпорен на кинење 4 внатрешни еластична ра

DEN 3868.08