• Новак
JUSTYINGKAI Универзална Табела Покрие со Торба Преносни Заштита Кутија Алатка Кеси (Боја : Црна)

JUSTYINGKAI Универзална Табела Покрие со Торба Преносни Заштита Кутија Алатка Кеси (Боја : Црна)

DEN 1900.80

Достапност
Достапно за нарачка

Усвојување на издржлив материјал, отпорни на абење, водоотпорен, висока носивоста.Тоа е многу погоден за возило за одржување, столарија работници, техничари и така натаму.Најголемата големина на голем простор за складирање е 23 * 14 * 8cm / 9.1 * 5.5 * 3, која обезбедува одлична заштита за одржување на штрајк, шокантни, гребење.Нашата случаи употребата на зглобот пакување, кој може да биде лесно и погодно за традиционален списанија.Тешко школка патување пакети за дигитални multimeters се направени од страна на тешки премија.Обезбеди трајност и долго оптоварување перформанси за да се обезбеди трајност и долго-оптоварување перформанси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Maizoon Електричар Половината Торбичка Организатор,Мулти-функционални Алатки Торба Со Прилагодливи Појас,Оксфорд

★Добар квалитет материјал : се направени од издржлив 600 D полиестер ткаенини,погоден за носене,лесен и л�

DEN 334.32

JUSTZHENFENG Алатка се Тркалаат Торба Случај Електричар Оксфорд Ткаенина Лесни Рачни Виси Носат Кујна Мултифункционален

Наменета за професионални workloads Нашите колекции се прилагоди колекции со пространа на ентериери и се ди

DEN 2090.40