• Новак
UMIRIKO Кактус Јута Burlap Tote Кеси,Обновливи Јута Кеси,Намирници Шопинг Кеси со Целосна Gusset,Мека Памучна Рачки за Женска 20240153

UMIRIKO Кактус Јута Burlap Tote Кеси,Обновливи Јута Кеси,Намирници Шопинг Кеси со Целосна Gusset,Мека Памучна

DEN 527.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Издржлив Материјал】UMIRIKO јута tote кесички се направени од 100% Burlap Ткаенина (Ткаенина од Јута).Tote кеси се обновливи, biodegradable, и рециклираат. 【Еко-Пријателски】Помогне да се заштитат животната средина преку намалување на потребата за хартија и пластични кеси.burlap подарок кеси се голем еко-пријателски обновливи опција што не се создаде било отпад. 【Флексибилна Употреба】UMIRIKO burlap подарок tote кеси со рачки се совршени за деверуша, свадба добредојдовте, плажа, базен, излети, училиште, работа, патување, салата, свадба, роденден, Божиќ подарок, рекламирање материјали, промотивни потреби, лица корист кеси, намирници шопинг, DIY, уметност и занаети, денот на Вљубените, годишнина и повеќе. 【Креативен Дизајн】Нашите јута tote кеса не е само издржлив, но исто така многу симпатична, шик и елегантен!Прекрасни и уникатни дизајни на шишиња ги направи совршено прилагодени за жените и мажите.Тие се исто така одличен подарок идеја!Можете исто така да го користите јута tote торба како подарок за вашата сопруга, девојка, добар пријател, колега. 【Лесен за Употреба и Грижа】Burlap tote кеси се дизајнирани со големи отвори џеб оддел за лесен и брз пристап до храна, паричник, телефон, очила за сонце или други предмети внатре.Нашите јута обновливи намирници кеси се лесно да се грижи, само да ги сува по употребата.Исто така можете да ги користите за рекламирање на вашата бизнис или трговија покажува.Пакетот Вклучува : 1 PC Resuable Јута Burlap Tote Торба Шема : Една Страна Печатени Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, ве Молиме оставете мала боја разликата!Ние секогаш го прават нашите најдобри за да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент, ви Благодарам многу!Имаат добар ден!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

JUSTZHENFENG Алатка се Тркалаат Торба Случај Електричар Оксфорд Ткаенина Лесни Рачни Виси Носат Кујна Мултифункционален

Наменета за професионални workloads Нашите колекции се прилагоди колекции со пространа на ентериери и се ди

DEN 2090.40

Maizoon Електричар Половината Торбичка Организатор,Мулти-функционални Алатки Торба Со Прилагодливи Појас,Оксфорд

★Добар квалитет материјал : се направени од издржлив 600 D полиестер ткаенини,погоден за носене,лесен и л�

DEN 334.32

Хардвер Торба, 600D Оксфорд Ткаенина Мултифункционален Алатка Торба, за Електричар Шрафцигер Градинарство Spanner(црна)

Направени од 600 D оксфорд ткаенина, оваа алатка торба е издржливи и отпорни на абење.Професионална алатк�

DEN 335.76