• Новак
42-Џебови Алатка кеси за мажите, HVAC алатка торба, Алатка торба организатор, Електричар алатка торба, Алатки торба, Алатка tote торба,Алатка tote, Водоотпорен алатка торба

42-Џебови Алатка кеси за мажите, HVAC алатка торба, Алатка торба организатор, Електричар алатка торба, Алатки

DEN 1581.36

Достапност
Достапно за нарачка

Најлон +1680 D Оксфорд Ткаенина. ✔️ Хард-Украсениот Дното : Ова 16-Инчен алатка превозникот е со Водоотпорен тешко база.-Тоа ги штити сите алатки од вода, кал s 42-Џебови Тешки-Должност алатка торба со divider-самостојна ТЕШКО челик централна рамка што го одржува обликот на оваа алатка торбичката.Останете Организирани : Оваа алатка торба со рака има 42 Pockets+32 Molle циклуси+2 Electrical лента циклуси+1wire holster да ги задржи сите алатки добро организиран.Удобно-Toting : На самостојна Пиштол-Метална рачка и на врвот алатка торба отвори устата се за брзо се движат s самостојна челична рамка чува оваа 1680 D ткаенина алатка торба во форма.- Совршено здрав алатка торба & алатка организатор торба.Покрај тоа, портата устата алатка торба или отворете врвот алатка торба ви помага да пристапите алатки брзо.Лесно да се Носат : Ова рамо алатка торба има самостојна рачка, која ви помага да го зграби w/излез свиткување год половината.-Најдобар open-топ алатка tote со рачка.Удобно-Носат : На рамо, рака на овој електричар торба е добро поместена за да се намали заморот & притисок.Останете Организирани Од : 42 големи џебови на оваа алатка торба tote се приспособат на повеќето од овие алатки, имајќи у организиран секогаш.Безбедно-Носат : На #10 lockable патент на овој електричар алатка торба е дизајниран за да ги заштити год алатки од кражба.- Безбедно торба за алатки.Тешко-Изградена : Ова мека алатка за складирање торба состои од балистички 1680 D материјал, 900 D webbing, Најлон патент & теми.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кризата Мулти Џеб Алатка Торба, Преносни Алатка Торбичка Електронска Алатка Организатор Мулти‑Функција за Техничар

Алатките се уредно чуваат во торба, која е погодна за подобрување на работа ефикасност.Направени од вис�

DEN 225.36

Maizoon Електричар Половината Торбичка Организатор,Мулти-функционални Алатки Торба Со Прилагодливи Појас,Оксфорд

★Добар квалитет материјал : се направени од издржлив 600 D полиестер ткаенини,погоден за носене,лесен и л�

DEN 334.32

Алатка за Складирање Торба, Алатка Организатор Дебел Најлон Алатка Торба Алатка Торба за Електронски за Складирање

Дебел најлон ткаенина, отпорно на гребење и пламен‑retardant, не е лесно да се скрши.Лесно складирање без не�

DEN 1615.20