• Новак
DYNWAVE 2x Најлон Комунални медицинска Сестра Организатор Појас Половината Торба Торбичка за Додатоци Алатка

DYNWAVE 2x Најлон Комунални медицинска Сестра Организатор Појас Половината Торба Торбичка за Додатоци Алатка

DEN 504.48

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики 7 предни џебови и 1 голема патент , една за назад.Медицинска сестра организатор е дизајниран да се одржи итен алатки, како ножици, завој, IV лента, ракавици, пенкало, копчето и други додатоци.Погодност за медицинска сестра употреба.Повеќе џебови, голем капацитет, може да носат повеќе предмети, дели прави предмети повеќе јасно.Прилагодливи тока, може да се прилагоди според половината големина. 900 D најлон, здрав материјал, долг животен век, носат-отпорни.Опис : - 900 D најлон, здрав материјал, долг животен век, носат-отпорни, - Карактеристики 7 предни џебови и 1 голема патент , една за назад. - Повеќе џебови, голем капацитет, може да носат повеќе предмети, дели прави предмети повеќе јасни - медицинска Сестра организатор е дизајниран да се одржи итен алатки, како ножици, завој, IV лента, ракавици, пенкало, копчето и други додатоци.Погодност за медицинска сестра употреба - Прилагодлив тока, може да се прилагоди според половината size Specification : - Големина : прибл. 25x18cm/9.84x7.09inch Package Вклучува : 2 Парчиња медицинска Сестра Половината Bag Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Спецификацијата

- Size:
approx. 25x18cm/9.84x7.09inch
Package Includes:
2 Pieces Nurse Waist Bag :
Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor. :
Please allow slightly measuring deviation due to manual measurement. :

Со стоката дадена додека купуваат

Хардвер Торба, 600D Оксфорд Ткаенина Мултифункционален Алатка Торба, за Електричар Шрафцигер Градинарство Spanner(црна)

Направени од 600 D оксфорд ткаенина, оваа алатка торба е издржливи и отпорни на абење.Професионална алатк�

DEN 335.76

Мултифункционален Оксфорд Складирање Рака Алатка Торба Преносни Раководство Торбичка со Џебови Хардвер Делови

▲ Висок капацитет и чување на клучеви, screwdrivers, клешти, нокти, ленти и други објекти ▲ Направен од висок к

DEN 1804.32

Newmind Професионални Мулти-Џеб Алатки Торба, Виткање Тркалаат Кеси Хардвер за Складирање Торбичка со Прилагодливи

Алатката се тркалаат торба може да ги организирате вашите потребни алатки и опрема, да ги задржи одделе

DEN 359.76

Кризата Мулти Џеб Алатка Торба, Преносни Алатка Торбичка Електронска Алатка Организатор Мулти‑Функција за Техничар

Алатките се уредно чуваат во торба, која е погодна за подобрување на работа ефикасност.Направени од вис�

DEN 225.36

Maizoon Електричар Половината Торбичка Организатор,Мулти-функционални Алатки Торба Со Прилагодливи Појас,Оксфорд

★Добар квалитет материјал : се направени од издржлив 600 D полиестер ткаенини,погоден за носене,лесен и л�

DEN 334.32