• Новак
Алатка Торба Поправка Колекции Издржливи, за Водоводџија, за Кампување(18 инчи)

Алатка Торба Поправка Колекции Издржливи, за Водоводџија, за Кампување(18 инчи)

DEN 1617.36

Достапност
Достапно за нарачка

Метална рамка отворање на устата, метални заградата дизајн го прават тоа е лесно да се отвори и лесно да се работи надвор.Мулти‑џеб дизајн, 7 независни џебови надвор и огромна површина во внатрешноста, која може да се одржи копчиња, screwdrivers, клешти, нокти, ленти, итн.Со рамо, рака и да се справи, тоа може да се користи како торба или чанта.Направени од 600 D Оксфорд ткаенина, која има отпорност на триење, отпорност на вода и високо оптоварување на носивоста.Одличен додаток за надворешна кампување, многу погодна за одржувањето на возилото, столарија, техничари, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

JUSTZHENFENG Алатка се Тркалаат Торба Случај Електричар Оксфорд Ткаенина Лесни Рачни Виси Носат Кујна Мултифункционален

Наменета за професионални workloads Нашите колекции се прилагоди колекции со пространа на ентериери и се ди

DEN 2090.40

BPOLHG Алатка Кеси 1680D Оксфорд Ткаенина Алатка Торба Електричар Алатка Торбичка Половината Торба Алатка Носителот

Тешкидолжност отпорен на вода 1680 D ripстоп полиестер материјал отпорен на кинење 4 внатрешни еластична ра

DEN 3868.08