• Новак
Мотоцикл Анти-Кражба Систем ABS Мотоцикл Анти-Кражба Безбедност Аларм Систем за Далечинска Контрола Додаток

Мотоцикл Анти-Кражба Систем ABS Мотоцикл Анти-Кражба Безбедност Аларм Систем за Далечинска Контрола Додаток

DEN 453.60

Достапност
Достапно за нарачка

Рог алармот, насока менувачот, пет-ниво на чувствителност е прилагодлив.Забелешка - пакетот вклучува 1 главната единица, 1 алармот, 2 далечински контроли, 1 x приклучен кабел и 1 x прирачник за корисникот.Едноставен за инсталација и употреба, тоа е практично и сигурен уред.Со ултра-ниска потрошувачка на енергија, тоа го спречува батеријата на косата.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Едноставен за инсталација и употреба, тоа е практично и сигурен уред.Домаќин усвојува водоотпорен силика гел, што е супер водоотпорен.Широко применливи - Ова е мотор анти-кражба безбедност аларм систем со два-боја за далечинска контрола, погоден за повеќето мотоцикли.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мотоцикл Аларм Систем, 12V Универзален Мотор Анти-Кражба Систем, Мотоцикл Безбедност Аларм со Двојно Далечинска

Високи Перформанси Систем : Нашето мото аларм системот е дизајниран да ги заштити сакана мотоцикли или �

DEN 561.36

NineLeaf Велосипед Аларм со Далечински управувач, Безжични Вибрации Анти-Кражба Велосипед Аларм Burglar Велосипедизам

[Повеќенаменски Велосипед Аларм] сензор за Движење на велосипеди аларм има голема велосипед антикражба

DEN 407.76