• Новак
Carbest двонасочна автомобил Алармот Копчето за да Започне Bluetooth СТАН Далечински Управувач Аларм Систем

Carbest двонасочна автомобил Алармот Копчето за да Започне Bluetooth СТАН Далечински Управувач Аларм Систем

DEN 2879.76

Достапност
Достапно за нарачка

Еден копчето за да започнете Bluetooth СТАН далечински управувач за аларм.заклучување/отклучување со тресење на телефонот.далечински мотор започнете со далечинскиот клуч или мобилен телефон.Функцијата Опис : 1. На FSK технологија 2. Ултра растојание 800 M 3. Мониторинг спектар на ултра-долго пејџер е 2000 M 4. Моќна анти-киднапирање технологија 5. LCD боја е променето во зависност од различните аларми 6. Електронски заклучување/пневматски заклучување е изборен 7. Прозорецот затвора/Trunk ослободува негативни излез 8. Централно заклучување на вратата автоматизација 9.GPS позиционирање и автомобил функцијата за пребарување 10. Автоматско распоредување (програмабилни) 11. Вибрации индукција/false alarm превенција 12. Вибрации сензор, ултразвучно сензор порт за конекцијата 13. Интелигентен автоматски укинување на Windows 14. Турбина Темпиран Start Mode (изборен) спецификација 1. Работна фреквенција : 433-434 MHz 2. Работен напон на основната машина : 12 земјата 3 V 3. Домаќин статична струја : ≤20m A (со вибрации сензор) 4. Сирената волумен : 110-125 дб 5. Температурата на работа на домаќинот : -40°C± 80°C 6. Оперативен напон на далечинскиот управувач : 3.3 V? 9? 14.3 v 7. Статична струја на далечинскиот управувач : ≤20µA 8. Далечински управувач работна температура : -20°C± 60°C.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мотоцикл Аларм Систем, 12V Универзален Мотор Анти-Кражба Систем, Мотоцикл Безбедност Аларм со Двојно Далечинска

Високи Перформанси Систем : Нашето мото аларм системот е дизајниран да ги заштити сакана мотоцикли или �

DEN 561.36