• Новак
Автомобил Аларм Систем, 1 Начин Автомобил Авто Возило Burglar Аларм Keyless Entry Безбедност Аларм Систем со 2 Далечински, Реално, Далечински Управувач, Tracker Burglar Алармни Уред?

Автомобил Аларм Систем, 1 Начин Автомобил Авто Возило Burglar Аларм Keyless Entry Безбедност Аларм Систем со

DEN 918.96

Достапност
Достапно за нарачка

Висок квалитет и сигурен перформанси.Далечински управувач дизајн го прави можете да ги следите вашиот автомобил од далеку.Лесен за употреба, безбедноста и удобен.Интелигентни возила burglar аларм систем, силно се заштитат од крадци.За било какви прашања, plz се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви помогнат да се реши.Не треба да ги промените оригиналниот автомобил жици, го отклучите вратата на автомобилот автоматски преку мобилен телефон поставката, потоа притиснете копчето start, велат збогум на комплицирано старите копчиња.Лесно да го инсталирате, со комплетен прибор.Универзална одговара за сите видови на автомобили.Опис : Овој висок квалитет на burglar аларм систем за безбедност, која може да се далечински управувач за вашиот автомобил од далеку.Со тоа е силна анти-кражба функции и keyless entry систем, многу лесен и безбедност.Доаѓа со комплетна галантерија, тоа е лесно да се инсталира и може да универзална одговара за сите видови на автомобили.Карактеристики : Материјал : Пластични Боја : Црна Рог Големина(L x H) : 10 x 7.7 cm/3.94" x 3.03" Рог Дијаметар : 8cm/3.15" Пакет Тежина : 595g Fitment : Универзална за било на возила.Пакет се Вклучени : 1 x Главната Единица за Контрола 1 x Рог 1 x Шок Сензор 1 x Реле 1 х Сет на Жици се Подигнат 2 x Далечински Контроли 1 x Упатството 3 x Ленти Забелешки : 1. Лесно да се инсталира, но професионална инсталација е препорачливо. 2. Ве молиме овозможи 0~1 инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мотоцикл Аларм Систем, 12V Универзален Мотор Анти-Кражба Систем, Мотоцикл Безбедност Аларм со Двојно Далечинска

Високи Перформанси Систем : Нашето мото аларм системот е дизајниран да ги заштити сакана мотоцикли или �

DEN 561.36