• Новак
Fscar ABS Автомобил Портокал Покривот Копчето Покрие Декорација Намали за Внатрешни Додатоци 2Pcs за Wrangler JK 2007-2017

Fscar ABS Автомобил Портокал Покривот Копчето Покрие Декорација Намали за Внатрешни Додатоци 2Pcs за Wrangler

DEN 1492.80

Достапност
Достапно за нарачка

▶ Инсталација : Со двострано лепливи ленти,ве Молиме чистење на површината, топлина лента со фен за коса за подобро прилепување,и притиснете го за речиси 1 минута.Ние Обезбедуваме Квалитет На Производите Во Исто Време Да Се Обезбеди Најдобар Квалитет На Услугата,За Да Обезбеди Најдобра Услуга По Продажбата,Било Проблем За Објектот Или Инсталација,Ве Молиме Контактирајте Со Нас Прво,Ние Ќе Ги Обезбеди Решение За Вас Побрзо,Ви Благодариме.Опис : ▶ Модел : за Wrangler JK 2007-2017. ▶ Пакет Вклучуваат : Fscar за Wrangler JK рачната сопирачка Покритие за Wrangler JK 2007-2017 2 парчиња. ▶ Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно да контактирате со нас, исто така. ▶ Многу лесно да се отстрани : прелива алкохол во текот на платно и избрише со крпа, нема да го оштети оригиналниот автомобил. ▶ Функција : ★ Обезбедува висока класа и модни оркестарот стил за вашиот автомобил,промена на обичните ентериер дизајн на автомобилот и да додавате единствени бои. ★ Тоа може да ги покрие постојните гребнатини и да се спречи вашиот автомобил од нула и триење.Забелешка : Ако ви се загрее лента со фен можете да го користите тенка риболов линија за да се намали преку омекнат лента.Материјал : 100% Сосема Нов Високо-Квалитетна ABS Пластика.Многу Лесно Да се Инсталира со самолепливи 3 M Лента.Внимание : ▶ ве Молиме проверете со вашиот Автомобил Модел пред поставување на својата цел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

NineLeaf Велосипед Аларм со Далечински управувач, Безжични Вибрации Анти-Кражба Велосипед Аларм Burglar Велосипедизам

[Повеќенаменски Велосипед Аларм] сензор за Движење на велосипеди аларм има голема велосипед антикражба

DEN 407.76