• Новак
Сите Стаклен Аквариум Флуоресцентна Лента На Светлина, 24-Инчен

Сите Стаклен Аквариум Флуоресцентна Лента На Светлина, 24-Инчен

DEN 1127.76

Достапност
Достапно за нарачка

Замена на светилките за Обратно-Капи и Целосна Капи, може да се користи насекаде осветлување е потребно.Карактеристики внатрешно-монтирани придушници.Инстант-започнете со кола работат на тајмерот или да се префрлиш-контролирана од штекер.Сијалица вклучени.Сите Стаклен Аквариум Флуоресцентна Лента На Светлина, 24-Инчен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

LED Аквариум Светлина, Аквариум Мини LED Рефлектори, Потопна Засадени Риба Резервоарот Светла Multicolor Водоотпорен

РАЗНОВРСНА : Погоден за осветлување аквариуми, вазни, базени, рибник, rockery, фонтана, итн.Второ, но најважн�

DEN 292.56

Подводни Рефлектори,Надгради Езерцето Светлина, Водоотпорен Подводни со Далечински управувач, ПРЕДВОДЕНА Мулти-Боја

⛲ВИСОК КВАЛИТЕТ : Усвојување на напредни инјектираат калапи инженеринг пластика, ABS материјал, издржли�

DEN 623.76