• Новак
Zerone Риба Резервоарот Светлина, 12 Компјутери Сина Светлина LED Висок Леснотија LED Работи Под Безбедност Напон Аквариум Клип Светлина за Аквариум

Zerone Риба Резервоарот Светлина, 12 Компјутери Сина Светлина LED Висок Леснотија LED Работи Под Безбедност

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Висок леснотија LED, долг животен век.Исклучително заштеда на енергија.Работат под безбедност напон.Тоа може да се користи за водоснабдување на растенијата и дневни осветлување.Мека рака може да се прилагоди од страна на било агли и позиции. 100% Сосема Нов и висок quality36 еез бела светлина, LED, 12 компјутери сина LED светло.Висок леснотија LED, долг животен век.Исклучително заштеда на енергија.Работат под безбедност напон.Засенчување степен е прилагодлив.Тоа може да се користи за водоснабдување на растенијата и дневни осветлување.Мека рака може да се прилагоди од страна на било агли и позиции.Спецификации : Школка Материјал : Plastic Color : Black LED светилка плоча големина : Прибл. 18 x 4.2 cm (L x W)Влезен напон : AC85-265 V 50-60 Hz Output напон : 15 V2 Режим : 1.Само сина светлина врз. 2.Сите white & сина светлина врз.Адаптер : НИ Приклучок Пакет вклучува : 1 x 48 LED Аквариум Риба Вода на Растенијата Светлина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

LED Фантазија Медуза Светилка Круг со Различни 7 Боја се Менува Светлосни Ефекти. Лава Медуза Светилка Сензорни

[Уживајте во мирот и мировните на океанот] Види медуза модели пливаат тивко, создавање на убава амбиент �

DEN 561.60

HnF LED Аквариум Светлина, Риба Резервоарот Светлина со можност да биде продолжен Загради, Полн Спектар Осветлување,

Ако не сте задоволни со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате преку емаил, 24час професионална �

DEN 2157.60

LED Аквариум Светлина, Аквариум Мини LED Рефлектори, Потопна Засадени Риба Резервоарот Светла Multicolor Водоотпорен

РАЗНОВРСНА : Погоден за осветлување аквариуми, вазни, базени, рибник, rockery, фонтана, итн.Второ, но најважн�

DEN 292.56