• Новак
45 Инчи Мулти-Ниво на Мачка Кула, Мачка Кула, Мачка Дрво Мачка Кула, со Hammock & Сисал Покриени со Гребење Мислења, 2 Луксузни Condos, за Маче, Пет, Затворен Релаксирачка Акти?

45 Инчи Мулти-Ниво на Мачка Кула, Мачка Кула, Мачка Дрво Мачка Кула, со Hammock & Сисал Покриени со Гребење

DEN 1881.60

Достапност
Достапно за нарачка

Боја : Gray Overall Големина : 45" × 19.Одбраниот Материјал : се Состои од еко-пријателски P2-во согласност честички одбор, природни сисал јаже, и кожата-friendly мека кадифен ткаенина покривање, оваа мачка активност кула ќе им обезбеди на вашите мачки здраво и удобно животната средина.Тие може да се земе нап или се позанимавам колку што сакате; оваа мачка дрво овозможува на вашата мачка се повеќе активни.Добар Квалитет : Нашата мачка кула е главно изграден од Висок квалитет на честички одбор и кадифен и сисал јажиња.57 LBSMaterial : Честички Board Need да се соберат : Yes Notes : Ставете ја вашата мачка дрво далеку од влажни средини.Мачката дрво е доволно издржливи за бескрајната вредност на изведба за вашата мачка.Без да оди надвор, вашата мачка може да уживаат истите забава на играње и релаксирачки на дрво!Вашите мачки ќе сакаат нивниот нов замок!Мачката дрво е составен од високо-квалитет на кадифен материјали,Направете ја вашата мачка се чувствуваат мека и удобна во неговата куќа.Децата се забранети од качување и играње на тоа.Место на мачка стебло на рамни подни против вол агол.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

WYJW Активност Дрвја Мачка Качување Рамка,Мачка Дрво Мачка Смешно Мачка Табела Мачка Материјали Милениче Играчка

Вашите мачки пријатели треба пријатно домот на своите сопствени да се игра, да се нап или скокаат наокол

DEN 672.00

Мулти во Една Мачка Дрво Condo Мачка Кула Мебел 30 со Природни Сисал Гребење Пост,Средна Големина Пештера,Мулти-Ниво

Удобно Материјал : Ова трајни мачка дрво е направен од висококвалитет на кадифен покривање, која е удобн

DEN 911.76

Мачка Дрво Гребење Мачка Дрво Кула Мачка Качување Рамка Мултифункционален Гребење Мачка Пост Цврсто Дрво Платформа

Нашата цел е да се пр.Безбеден и еколошки материјали, триаголен структура е сигурна и стабилна без тресе

DEN 6854.88