• Новак
adidas на Мажите Најважен загревање 3-Ленти Песна Врвот

adidas на Мажите Најважен загревање 3-Ленти Песна Врвот

DEN 898.80

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Мажите adidas песна јакна дизајниран за удобност.Редовно се вклопуваат не е тесна и не се изгубат, совршен помеѓу одговара.Комплетна поштенски со стенд-ап јака ви овозможува да ја прилагодите на вашите температура.Пред џебови за чување на податоци; Ребрести ракав и полите за сит се вклопуваат.Овој производ е направен со Primegreen, серија на високи перформанси рециклирани материјали.Опуштете се во style.Zip до овој мажите adidas песна јакна, по тренингот или кога сте наслов надвор со пријателите. 3-Ленти надолу ракавите се направи еден спортски успех.Скривам малку пари во предниот џеб, па тоа е таму за лекување на крајот на еден долг ден.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат