• Новак
POAYAOLIAN Дуксери Јакни Т-Кошула Тенка 3D Nebelung Печатење Pullover Мажи&Жени Секојдневен Полиестер Sweatshirt

POAYAOLIAN Дуксери Јакни Т-Кошула Тенка 3D Nebelung Печатење Pullover Мажи&Жени Секојдневен Полиестер Sweatshirt

DEN 791.76

Достапност
Достапно за нарачка

☆special Attention : Секој член и цената се независни, Не четири заедно!. ☆ Тенки (Јакни, Дуксери, маици, Панталони) Погодни за Пролет, Лето и Есен се Носат, Стандард Европска големина, ве молиме остатокот поврзани за да се купи. ☆ На ДУКСЕРИ/ЈАКНИ е направен од високо-квалитет полиестер влакна, и на Т-МАИЦА/ШОРЦЕВИ е направен од високо-квалитет mesh ткаенини со a3 D full-печатени шема.ТОА Е ДА СЕ НОСАТ-ОТПОРНИ И НЕМА ДА ИЗБЛЕДИ, И ЌЕ НЕ ГАСЕНА И ДЕФОРМИРА. ☆ ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ И СУВИ, Мрежа и полиестер ткаенини може да се користи за рака washing MAChine перење, хемиско чистење, и лесно да се чисти.Три-слој вентилација структура, дише и лесно да се исуши. ☆ СОВРШЕН ПОДАРОЦИ ЗА ФУДБАЛСКИ НАВИВАЧИ и пријатели-роман за одмор подароци и роденденски подароци за момчиња и девојки кои сакаат секојдневен стилови или возрасни мажи и жени.Изгледот е стилски и убави.Решетката ткаенина и полиестер платно ткаенини се светли, мека и не бледнее.Тоа, исто така, има три-димензионална мрежа шема, која не само што ги држи чекор со модните трендови, но, исто така, одржува одреден класичен стил.● Производ details Article : Sweatshirt/Т-маица, качулка, панталони, shorts Casual style Category : Мода Град (18-35years стариот)СТИЛ : COVERSleeve Должина : Longort Sleeve Error Опсег : 1-3cm Main ткаенина состав : полиестер влакна/mesh fabric Main ткаенина состојка содржина : 99(%)● Specifications Pattern : како shown Style детали : printing Version : Loose Garment стил : три-димензионални печ pocket Suitable за публиката : млади people Size : XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL4 XL5 XL● пакет incru Des Sweatshirt/Т-маица*1 If имате било какви прашања, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се вратам на вас within24hours.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат