• Новак
adidas девојки Tricot Јакна & Jogger Активни Облека Сет

adidas девојки Tricot Јакна & Jogger Активни Облека Сет

DEN 656.40

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Редовно одговара штрајкови удобно рамнотежа помеѓу лабава и сит.Јакна и панталони : 100% полиестер tricot.Сет вклучува целосен-zip јакна и joggers.Stand-up јакна јака.На цвест јакна џебови за мали предмети.Класичен tricot собата располага со комплетна поштенски пред јакна со rib јака, raglan ракави, и аглеста напред шевовите со цвест џебови.Се применува ленти на ракавите и везени Adidas бренд белег на левата страна на градите.Голем Adidas бренд марк вез во центар назад на јакна.Jogger стил панталона карактеристики еластична корселе, се применува ленти, и везени Adidas бренд марка на лево хип.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

TiaoBug Деца Момчиња Кошарка Џерси и Кратки Кошарка Униформи на Атлетските Перформанси Мрежа Џерси Кошули Панталони

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 2 парчиња Деца Унисекс V Вратот без Рак

DEN 359.76