• Новак
Жените Тинејџерски Девојки Источниот Брег Исечете Sweatshirt Качулка Долг Ракав Сечење На Врвот Маскирани Sweatshirt Скокач Pullover Блузи

Жените Тинејџерски Девојки Источниот Брег Исечете Sweatshirt Качулка Долг Ракав Сечење На Врвот Маскирани Sweatshirt

DEN 41.76

Достапност
Достапно за нарачка

Полиестер,Памук.Материјал : Памук,Полиестер, Женска Девојки Качулка Sweatshirt Сечење На Врвот Croptop Pullover Блузи.Долг ракав, ИСТОЧНИОТ БРЕГ Писмо за Печатење, drawstring, маскирани pullover кошула сечење на врвот sweatshirt, исечете sweatshirt качулка за двете жени тинејџерски девојки и дами.Симпатична исечете pullover, исечете sweatshirt врвот, pullover качулка исечете sweatshirt, одговараат за Пролет, Есен и Зима.Повик sweatshirt сечење на врвот pullover croptop качулка врвот, совршен пар со панталони, leggings, outwear, фармерки, итн.Ве молиме погледнете го детално големина мерење подолу пред да нарачате. ????????Добредојдовте на нашиот бренд продавницата за повеќе избор на sweatshirt/дуксери/кошули/фустани/сандали/чевли/часовници,итн.????????ПРИЛИКИ : Случајни/Училиште/Работа/Спорт или секојдневниот живот, добар избор за натпревар со висок појас leggings или фармерки. ????????Големина на Табела : Бидејќи нашата големина е Азија големина, мали работи, па ви препорачуваме цел 1~2 големина до????.Ве молиме Погледнете ги нашите големина на сликата ние нудиме, а не Големината на Табелата.Сите големина прирачник мерка, ќе има околу 1-3 инчи грешки кои е нормално. ????????Поради светлината и на екранот разлика, постојат мал боја аберација. ????????Удобно и Дише ткаенина.Редовно се вклопуваат, мала тежина, меки и удобни.????????За Пратката Испорака Датум ✈ Стандард за испорака : 10-20 дена ✈ Забрзана испорака : 3-5 дена.Ве молиме потврдуваат информациите пред да нарачате.Ние ќе брод во рок од четири часа и не ќе биде во можност да ги менувате сите информации откако се испраќаат Услуги на Клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. ????????Боја : Црна | Големина : Медиум Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат