• Новак
Carhartt Лабава Одговара Midweight Логото Графички Sweatshirt

Carhartt Лабава Одговара Midweight Логото Графички Sweatshirt

DEN 1199.76

Достапност
Достапно за нарачка

50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење. 10.5-унца, 50% памук / 50% полиестер.Лабава одговара.Во прилог три-парче аспиратор со drawcord затворање.Spandex-армирано-rib-сплетам ракави и половината им помогне го задржи надвор на ладно.Пред handwarmer џеб.Кога студената сезона доаѓа наоколу, овој мажите маскирани sweatshirt нуди солиден топлина.Направени од midweight памук комбинација со лабава се вклопуваат, што ви дава простор да се движат.Карактеристики на handwarmer џеб и Carhartt графички на предната страна. 10.5-унца, 50% памук / 50% полиестер.Лабава одговара.Во прилог три-парче аспиратор со drawcord затворање.Spandex-армирано-rib-сплетам ракави и половината им помогне го задржи надвор на ладно.Пред handwarmer џеб.Carhartt графички печатени на насловната градите.Carhartt етикета пораби во џеб.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат