• Новак
Под Оклоп Момчиња Sc30 Шорцеви

Под Оклоп Момчиња Sc30 Шорцеви

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Еластична затворање.Издржливи текстура поврзана ткаенина е тешко, но дише.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Спакувани еластична корселе со внатрешна drawcord.Отворен рака џебови.Целосно sublimated предниот панел има малку подолго должина.Издржливи текстура поврзана ткаенина е тешко, но дише.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Спакувани еластична корселе со внатрешна drawcord.Отворен рака џебови.Целосно sublimated предниот панел има малку подолго должина.Inseam : YMD 8" (+/- 1" по големина).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат