• Новак
Augusta Спортски Девојки Enthuse Шорцеви

Augusta Спортски Девојки Enthuse Шорцеви

DEN 256.32

Достапност
Достапно за нарачка

90% Полиестер, 10% Spandex.Направен во САД.Дами' одговара.Рампа печатење етикета.На ниски пораст, широк рамен корселе за безбедна се вклопуваат и удобност. 90% полиестер/10% spandex поврзана * Мирис отпорни * Фитили влага * Девојките се вклопуваат * Рампа печатење етикета * Ниски пораст * Широк, рамен корселе за безбедна се вклопуваат и удобност * Нема пред споеви * U-облик gusset * Flatlock крои * 4-инчен inseam * Девојки inseam оценувани.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат