• Новак
Стартер Мажите 9 Кошарка Кратко со Мрежа Панел и Џебови, Амазон Ексклузивни

Стартер Мажите 9 Кошарка Кратко со Мрежа Панел и Џебови, Амазон Ексклузивни

DEN 353.76

Достапност
Достапно за нарачка

Mesh.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Стартер hangtag двојки како налепница!.Оваа надградена активни кратко е совршен за кошарка, лакрос, вежбање, или само секојдневна облека.Направени од дише ткаенина, тоа карактеристики на цвест џебови и прилагодливи на логото drawcord во половината.Карактеристики СТАРТЕР логото под решетката ткаенина на страна на панелот.Ексклузивно, Мажи Activewear.Оваа надградена активни кратко е совршен за кошарка, лакрос, вежбање, или само секојдневна облека.Направени од дише ткаенина, тоа карактеристики на цвест џебови и прилагодливи на логото drawcord во половината.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат