• Новак
Под Оклоп Момчиња Прототип Wordmark Шорцеви

Под Оклоп Момчиња Прототип Wordmark Шорцеви

DEN 396.72

Достапност
Достапно за нарачка

84% Полиестер, 16% Elastane.Увезени.Drawstring затворање.Мазна, лесен, брз-за сушење ткаенини за супериорни перформанси.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Спакувани еластична корселе со надворешни drawcord.Отворен рака џебови.Wordmark графички надолу десна нога.Мазна, лесен, брз-за сушење ткаенини за супериорни перформанси.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Спакувани еластична корселе со надворешни drawcord.Отворен рака џебови.Wordmark графички надолу десна нога.Inseam : YMD 8.25" (+/- 1.5" по големина). 100% Полиестер.Увезени.Мазна, лесен, брз-за сушење ткаенини за супериорни перформанси.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Спакувани еластична корселе со надворешни drawcord.Отворен рака џебови.Wordmark графички надолу десна нога.Inseam : YMD 8.25" (+/- 1.5" по големина).Лабава : Целосни намали за целосна удобност.Мазна, лесен, брз-за сушење ткаенини за супериорен performance Material фитили пот & суши навистина fast Encased еластична корселе со надворешни drawcord Open рака pockets Wordmark графички долу десно leg Inseam : YMD 8.25" (+/- 1.5" по големина)100% Polyester Imported.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат