• Новак
Freebily Девојки Тим Основните Резервоарот Леотар со Посебен Заврши Здолниште Танц Балет Туту Фустан Облека Гимнастика Обука Activewear

Freebily Девојки Тим Основните Резервоарот Леотар со Посебен Заврши Здолниште Танц Балет Туту Фустан Облека

DEN 142.80

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Заврши затворање.Танц Облеката се користи во Удобно Ткаенини, полиестер, памук и chiffon, Мека дише Муслин, Без било штета на вашиот бебешка кожа.Freebily Леотар е со Висок Квалитет,лесни ,многу мека И Симпатична.Кога вашето Дете го носат,на туту се движи со малку секој twirl.Дозволете вашето дете да стане Ангел.Тие се најсветлиот ѕвезди на сцената.Долг ракав Класик leotards се Исти со Одвоени chiffon износени здолниште, лента може да биде поврзано со лак, за да заврши околу половината.Убава и стилски сет за вашата девојка.кои се вашите бебиња можат да носат сами или заедно,вие не треба да ги купите одделно.Вие не грижете големина на проблемот.на Freebily туту здолниште е многу еластична,направи што Децата повеќе сјајна и шармантна кога танц и рецитал.Погоден за танц класа, бебе рецитал ,gymnastic вежби, сценски перформанси, Комбо Класа ,балет конкуренција, воз,роденденски подарок и др.Freebily Девојки Памук Танц Гимнастика Леотар со Chiffon Врзани Здолниште Облека Сет Вклучуваат : 1 Pc Балет Леотар, 1 Pc Врзани Здолниште Состојба : Нова со ознака Материјал : Полиестер, Памук, Chiffon Големина Табела : Ознака Не-се Препорачува Големина за Деца-Леотар ГрадитеЛеотар Половината-Рамо до Crotch-Должина на Ракав-Здолниште Должина XS3-421.0"/54cm-19.0"/48cm-17.0"/43cm-13.0"/33cm-7.5"/19cm S-5-622.0"/56cm-20.0"/50cm-18.0"/46cm-14.0"/35cm-8.0"/21cm M-7-823.0"/58cm-20.5"/52cm-19.0"/49cm-14.5"/37cm-9.0"/24cm L-8-10-24.0"/60cm-21.0"/54cm-20.5"/52cm-15.5"/39cm-10.0"/26cm XL-10-12-25.0"/64cm-23.0"/58cm-22.0"/55cm-16.0"/41cm-11.0"/29cm XXL12-14-27.0"/68cm-24.5"/62cm-23.0"/58cm-17.0"/43cm-12.0"/31cm Туту Фустан Постави Апликација : На леотар е добро за рецитал танц,спортување и фитнес,роденден партија и подароци,Божиќ и ноќта на Вештерките,И да покаже игра,натпревар натпревар и конкуренција,тим и група actvities.победи на избор, здравје и убавина припаѓаат на вашето семејство .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат