• Новак
Nidoul Дете Девојки Zip До Качулка Јакна Виножито Еднорог Sweatshirt со Џебови

Nidoul Дете Девојки Zip До Качулка Јакна Виножито Еднорог Sweatshirt со Џебови

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Патент затворање.Рака Мие Само. ????Не Pilling & Дише Hoody - Направени од Премиум Полиестер, Не Pilling, Лесни, Повеќе Дише, Кожата-пријателски.Материјалот ќе направи да се чувствувате поудобно да се носат.И тоа им овозможува на машина перат и страна се мијат без исчезнува, брчките и го соберете. ????3 D Дизајн и Око-Фаќање на Боја - Ние дизајнот на hoody врз основа на популарни еднорог, тоа изгледа повеќе lifelike, јасни, реални и стилски со рог, уши и очи.Ние донесува со висока дефиниција дигитално печатење за да креирате фантазија виножито светот.Носи тоа ќе ви донесе и другите визуелни шок и среќен расположение.Само се покаже вашиот уникатен стил!. ????Практична Дуксери Со Џебови - шарени еднорог pullover е дизајниран со 3 D шапка, виножито патент, 2 големи џебови.3 D шапка ќе го направат вашиот девојки cuter, големи џебови може да се спречи вашите раце од студенило или носат многу нешта сакаат.На патент е како виножито кога тоа е да се повлече до.Она што атракција!. ????Совршен за Секојдневно Носење : Погоден за повик повод за секојдневно.Совршен за Партија, клуб, спорт, фитнес, трчање, одмор,lounging.Специјален подарок за Роденден, Празник или Божиќ.Секоја принцеза ќе треба еден hoody да се задржи привлечни. ????Повеќе Големини За Вас - Ние дизајниравме 4 големини за да се исполнат различни возрасти, тоа е погоден за 6-13 Y.Ве молиме да го изберат најсоодветен големина за вашата принцеза врз основа на нашата големина на табелата!.Ние сами професионални R&D Тим, КК Оддел, Дизајнот на Тимот.Со квалитет на изработка, ние се прави удобно и стилски облека за деца и возрасни.Ние сме доверливи производство партнери да се фокусира на производство на високо квалитетни облека.Nidoul секогаш ќе биде професионалец за да ви обезбеди со ексклузивни и стилски производи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат