• Новак
adidas Оригинали Унисекс-Дете Adicolor Качулка

adidas Оригинали Унисекс-Дете Adicolor Качулка

DEN 887.52

Достапност
Достапно за нарачка

70% Памук, 30% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.На јуниори' класичен adidas качулка што се појавува со разиграни бои.РЕДОВНО ОДГОВАРА : Не е тесна и не се изгубат, совршен помеѓу одговара.ADICOLOR КОЛЕКЦИЈА : Прославувањето на adidas' ДНК, на Adicolor колекција покажа силата и вистинитоста на своето наследство.ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ : Странични џебови се одржи мали предмети.ПОДОБРО ПАМУК ИНИЦИЈАТИВА : Со купување на производи од памук нас, ти си поддршка на повеќе одржлив памук земјоделство; РЕЦИКЛИРАНАТА СОДРЖИНА : Овој производ е направен со рециклираната содржина како дел од нашата амбиција за да го завршите пластичен отпад.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат