• Новак
adidas Жените Essentials 3-Ленти Качулка

adidas Жените Essentials 3-Ленти Качулка

DEN 791.52

Достапност
Достапно за нарачка

92% Памук, 8% Elastane.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Slim fit е сит низ телото и рацете.Ребрести полите.Долги ракави, со ребрести ракав.Ние партнер со Подобра Памук Иницијатива за подобрување на памук земјоделство на глобално ниво.Едноставна рационализација стил дизајнирани за да оди од спорт на улица.Иконскиот 3-Ленти се кандидира надолу рамената и ракавите на оваа јасна качулка.Скриена zip и тенок одговара даде патеката јакна еден елегантен профил.Тоа е изработен од еластичен памук еден џерси за мека, еластична се чувствуваат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат