• Новак
Тренди Диносаурус Качулка Момчиња и Девојки - Боја Блок Долг Ракав Маскирани со Drawstring Секојдневен Sweatshirt Pullover за Тинејџери

Тренди Диносаурус Качулка Момчиња и Девојки - Боја Блок Долг Ракав Маскирани со Drawstring Секојдневен Sweatshirt

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

08" Должина : 63cm/24.ПРИЛИКИ : Најдобар избор за секојдневен, ноќта на вештерките партија, кои датираат, училиште, улица носат и враќањето дома или на повик ноќта на вештерките се погледне, одговараат за есен/зима/пролет.Совршен ПОДАРОК ИДЕЈА - Божиќ / Роденденски подарок.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ предвид - Нашата облека сите се наменети за Азија слика, што значи дека ќе биде помала од нормалната Американски големини.Рака мие и тие сува брзо со малку или без пеглање.59" Ракав : 51cm/20.67" Рамо : 66cm/25. - Може да има разлики во тоа како стил се појавува во текот носат.41" - Големина : M НАС : 12 ЕУ : 42 Биста : 112cm/44.20" - Големина : XL НАС : 16 ЕУ : 46 Биста : 120cm/47.100% Полиестер.24" Рамо : 67cm/26.Тоа зависи од други физички варијабли, лични големината на телото, ногата дел, висина, итн.52" Рамо : 64cm/25.КАРАКТЕРИСТИКИ - Симпатична диносаурус spines drawstring дуксери, новина спиење писмо графички печати, долг ракав, pullover затворање sweatshirt со fornt џебови.59" - Size : XXL НАС : 18 ЕУ : 48 Биста : 124cm/48.Ве молиме изберете една големина поголем од вообичаениот за лабава собере еден.Нема намалување.Симпатична и уникатен дизајн.ПРЕМИУМ MQTERIQL - ткаенина е многу мек и еластичен.80" - Големина : L НАС : 14 ЕУ : 44 Биста : 116cm/45.98" НАПОМЕНА : - ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! - Бои може да биде малку различни во зависност од компјутер и монитор settings.69" Должина : 62cm/24.98" Ракав : 52cm/20.СПЕЦИФИКАЦИЈА : - Сезоната : Есен, Зима - Пол : Момчиња, Девојки - Материјал : Полиестер - Јака Стил : Маскирани Вратот - Топ Должина : Долги Ракави должина : Долги Ракави - Шаблон Тип : Цртан филм Диносаурус Печатени - Стил : Долги Ракави Симпатична Диносаурус Печатени Долго Качулка Sweatshirt со Drawstring за Тинејџерски Девојки и Момчиња - Боја по желба : Црна, Сина, Зелена, Розова, Purple SIZE ТАБЕЛА : Големина : S НАС : ЕУ 10 : 40 Биста : 108cm/42.09" Рамо : 65cm/25.47" Должина : 64cm/25.Рака Мие Само.20" Ракав : 50cm/19.26" Должина : 66cm/25.82" Рамо : 68cm/26.77" Ракав : 54cm/21.38" Ракав : 53cm/20.Симпатична качулка е совршен подарок за деца и некои убави момчиња и девојки околу вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

парична казна облека Зимски Палта за Жените Плус Големина, Џемпери Тинејџерски Долг Ракав Палта Crewneck Секојдневен

☞♥【Материјал】 : Нашата sweatshirs се направени од високо квалитетна поврзана меки ткаенини, кои се мазна, е

DEN 143.76

парична казна облека Зимски Палта за Жените Плус Големина, Џемпери Тинејџерски Долг Ракав Палта Crewneck Секојдневен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Ноќта на вештерките Облека за Жени.Пр�

DEN 143.76