• Новак
Само Возење Braaap Деца Младите Качулка Пот Кошула Мотокрос Број Плоча Обичај Персоналните

Само Возење Braaap Деца Младите Качулка Пот Кошула Мотокрос Број Плоча Обичај Персоналните

DEN 887.76

Достапност
Достапно за нарачка

8-унца, 50/50 памук/поли.Произведено во САД или Увезуваат. 7.8-унца, 50/50 памук/поли руно; не-пилула Воздух Авион Предиво - Двојно-игла шевови на шевовите, Двојно-наредени аспиратор со обоена-да-одговара drawcord - Rib поврзана ракави и корселе со spandex, Пред торбичка џеб.ПЕРСОНАЛНИТЕ СО ВАШЕТО ИМЕ/БРОЈ НА ВРАТИ.ИМЕ И БРОЈ ЌЕ НАТПРЕВАР ДИЗАЈН, БОЈА И СТИЛ ВО ПРИМЕР СЛИКИ(СКРИПТА ФОНТ).СЕ ПРОДАВА & БРОДОВИ ДИРЕКТНО ОД САМО ВОЗЕЊЕ ОБЛЕКА САМО!!!.Заштитна марка на производ Само да се Прошетаат Облека достапни само од Само Возење Облека на .BRAAAP!САМО да ВОЗИ МОТОКРОС БРОЈ ПЛОЧА ДЕЦА КАЧУЛКА ПОТ КОШУЛА = ЦРНАТА КАЧУЛКА СО ВАШИОТ ИЗБОР НА ГРАФИЧКИ БОЈА = ПАМУК МЕШАВИНА КАЧУЛКА = ДОСТАПНИ ВО ГОЛЕМИНА = 2 T - 3 T - 4 T - 5/6 = ПРОИЗВОД на МЕРКИ (ВО ИНЧИ) = МЕТРИЧКИ КОНВЕРЗИЈА 1 ИНЧ = 2.54 СМ = ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА ГОЛЕМИНИ ВО ИНЧИ = 2 T - 3 T - 4 T - 5/6 = Тежина (кг) 29-33 ~ 33-36 ~ 36-40 ~ 40-44 = Висина 32-36 ~ 36-39 ~ 39-42 ~ 42-45 = Ако купување на персоналните објектот, ве молиме прашајте го било какви прашања во врска со големината, материјал или изградба пред купување како што не ќе го прифати враќа или размена на овие објекти, освен ако тоа се должи на нашата грешка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат