• Новак
Деца Девојки Зима Руно Грб Деца Маскирани Faux Крзно Јакна Бебе Топло Outwear

Деца Девојки Зима Руно Грб Деца Маскирани Faux Крзно Јакна Бебе Топло Outwear

DEN 887.76

Достапност
Достапно за нарачка

Патент затворање.Машина За Миење.Препорачуваме миење на рацете max 30 °C температурата на водата со неутрален детергент, хемиско чистење / нежно машина перат,капе сува.Не кајгана.На згусне руно outwear грб со аспиратор,патент затворање ,еластичен појас,двајца предни џебови,симпатична цртан филм уво дизајн,го прави вашиот мало бебе девојки повеќе симпатична,лесно да се стави на и да ја исклучите.Меки и удобни топло крзнено палто за 1-6 години мало дете девојки,може да се користи да се облекуваат или на повик.Девојки зима и топло outwear со маскирани, погодна за секојдневно носење, отворено, роденден, забава, денот на благодарноста, Божиќ, фаза на изведба, подароци, итн.Добро е да се поклопува со leggings,фармерки,фустани,долг ракав кошула,џемпер,снег чизми,ракавици и сите други убави елементи ви се допаѓа.Пол : Деца Девојка.Бои : Бела, црвена, црна, розова.Материјал : Памук мешавина + faux крзно.Стил : Симпатична уво хауба, згусне топло крзнени палта за девојки, мека руно zip до јакна.Сезона : Пролет, Есен Зима.Достапни во age : 1-6 Години деца.Прилики : Одлична за дневна секојдневен носат, отворено, роденден, забава, денот на благодарноста, Божиќ, празник, перформанси, фотографија или подароци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат