• Новак
CAMELSPORTS Мажите Планински Ски Јакна 3 во 1 Водоотпорен Зимска Јакна Топол Снег Јакна Маскирани Дожд Грб Windproof Зимски Капут

CAMELSPORTS Мажите Планински Ски Јакна 3 во 1 Водоотпорен Зимска Јакна Топол Снег Јакна Маскирани Дожд Грб

DEN 1199.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа CAMELSPORTS 3-во-1 отворено зимско палто служи 3 различни функции, благодарение на својот иновативен дизајн : .Имајте топла, сува и удобен без разлика колку е ладна клима добива.Со 2 внатрешни работи zippered џебовите на руно јакна, оваа зимска јакна ви овозможува удобно да се донесе вашиот копчињата, паричник, телефон, и други essentials каде и да одите.Windbreaker Rain jacket Insulated зимски капут.На ладно, windy денови, ќе можат да носат внатрешен руно јакна.На windbreaker јакна школка со прилагодливи и монтажни хауба, има висока густина на текстил, која може да го спречи ладно правец да влезат внатре.За влажно и снежните времето, се поврзете и да се носат и јакни да уживаат максимално топлина и заштита на целиот ден.Изолирани зимски капут.На малку дождливите денови, вашата сте подобро носи 10000mm водоотпорен windbreaker јакна.Прилагодливи бура хауба, Лепенка ракави, drawstring полите, полно со патент затворање и windproof јака дека повеќе windproof системи може да му одолее на упадот на ладно правец на многу начини, додека заклучување температура и ладно заштита.МОЖЕ ДА ИМ ВЕРУВАМ.WINDPROOF ЗИМСКИ ПАЛТА : 1.Машина за Миење и Рака Мие.ВОДООТПОРЕН ДИЗАЈН : Овие ски јакни' водоотпорен индекс достигне до 10000mm/H2 O.Патент затворање.Носат отпор мека школка е многу правец на корозија и топлина.Дожд јакна.Внатрешниот мека руно јакна е дебела доволно за да се задржи топло и удобно за време на студената зима.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат