• Новак
APTRO Жените Ски Јакна Водоотпорен Шарени Печатени Мода Аикидо Јакна Зимска Windproof Снег Грб

APTRO Жените Ски Јакна Водоотпорен Шарени Печатени Мода Аикидо Јакна Зимска Windproof Снег Грб

DEN 1416.00

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. ①Microporous Мембрана : Усвоен најновите 3 D високи перформанси водоотпорен ткаенини, тоа може да evaporates пот од вашето тело лесно и да го добие ефект на траен водоотпорен, windproof и високо дише.Сите шевовите темелно лепило третман, лепило е мазна и цврста за да го заклучите секој pinhole ефикасно спречување површински од успеваат преку жица. ②INSULATION ЈАКНА : Синтетичка Изолација Јакна со 250g Изолација Додатен се Идеални за снег outerwear или Повеќе Студени Услови Како ладни, влажни, и дождливо.Уникатен Намалување на Одредување на телесната Тежина и Рефус, без да Влијаат на целокупната Топлината на Јакна да се Направи Полесна тежина. ③Design Концепт : професионална coloreful водоотпорен ски јакна ви донесе енергија и passional чувство дека може да додадете гламур на вашиот скијање и видлив знак за други скијачи.Draping Сечење и да се Релаксираат Одговара донесе слободно движење искуство. ④Features : 2 коса џебови, 1 внатрешната мрежа џеб за вашиот скијачки очила, 1 внатрешниот патент џеб, 1 левата рака патент џеб, патент затворена мрежа наредени venting под oxter, прилагодлив ракави, растеглив ракавица со палецот дупка, квалитет на патент, внатре windproof snap прав здолниште, Внатрешни Drawcord Полите. ⑤OCCASIONS : Надолнини Скијање, Планинарење, Mountaineering, Кампување, Аикидо, Снегот Спортски и други зимски активности на отворено.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Плус Големина Јакна Додадете Ѓубриво за да се Зголеми машки Патент Џеб Тенка Сончање Облека Губат Еластичноста

За производот : Нашите производи се внимателно проверени пред пратката.Забелешка : Овој модел се продав�

DEN 1963.68

СЛОБОДЕН ВОЈНИК Мажите е Водоотпорен Ски Снег Јакна Руно Наредени Топло Зима Ветер: Јакна со Аспиратор Целосно

100% Полиестер.Топла Зимска Јакна Мажи : Внатрешна fuzzy руно поставата и памук соочи дизајн се задржи топло

DEN 1010.40