• Новак
Pooluly Жените Ски Јакна Топло Зима Водоотпорен Windbreaker Маскирани Мантил Аикидо Јакни

Pooluly Жените Ски Јакна Топло Зима Водоотпорен Windbreaker Маскирани Мантил Аикидо Јакни

DEN 2253.60

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Рака Мие Само.Водоотпорен Windproof Снег Јакна, исто така, може да се бори против лошите дождлив или магливата времето, се Задржи вашето тело секогаш сува и удобно кога сте надвор.Прилагодливи ракави,растеглив ракавица дупка помогне да се печат во топлина,прилагодлив бура худ помогне да се задржи правец надвор,Носат отпор мека школка е многу правец на отпорни.Професионални водоотпорен обложени, пената поставата и издржливи ткаенини гарантира најдобри задржување на топлина, Опуштено-одговара стил со брз-сува материјал.Повеќенаменски:Надолнини Скијање, Сноубординг, Снегот спортски и други зимски отворено спорт.Големина на белешки : Јакна нуди стандарден одговара.Ве молиме изберете од НАС големина. *Наша цел е да се обезбеди најдобрите производи и услугата за вас и да направат вашиот живот полесно & брилијантен. *Да се обезбеди она што сте го добиле работи во добра состојба, сите производи што се продаваат од производство - порибување - пакување - превозот го поминале строга квалитетот тест. *Сите ние сакаме е да им служи на нашите клиенти добро и направи да се чувствувате изненадени кога ќе го добиете објект.Надворешниот Материјал - 100% Полиестер.Функција : .Професионални обложени ткаенина.Супер меки и топли fuzzy обвивка.Прилагодливи и монтажни худ.Издржлив и силен текстилни влакна ткаенини.Мултифункционален џебови.ДА ВЕ ЗАГРЕЕ.Различни Бои Options - Шарени селекции за личен избор.Стил - на Повик & Модерен за било прилики.Надворешниот Материјал - 100% Polyester Feature : .Професионални обложени fabric Super мека и пријатна fuzzy lining Adjustable и монтажни hood Durable и силна текстилни влакна fabric Multifunctional pockets KEEP ВИ се ЗАГРЕЕ.Различни Бои Options - Шарени селекции за личен избор.Стил - на Повик & Модерен за било прилики.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СЛОБОДЕН ВОЈНИК Мажите е Водоотпорен Ски Снег Јакна Руно Наредени Топло Зима Ветер: Јакна со Аспиратор Целосно

100% Полиестер.Топла Зимска Јакна Мажи : Внатрешна fuzzy руно поставата и памук соочи дизајн се задржи топло

DEN 1010.40