• Новак
Pooluly Жените Ски Јакна Топло Зима Водоотпорен Windbreaker Маскирани Мантил Аикидо Јакни

Pooluly Жените Ски Јакна Топло Зима Водоотпорен Windbreaker Маскирани Мантил Аикидо Јакни

DEN 1092.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Рака Мие Само.Водоотпорен Windproof Снег Јакна, исто така, може да се бори против лошите дождлив или магливата времето, се Задржи вашето тело секогаш сува и удобно кога сте надвор.Прилагодливи ракави,растеглив ракавица дупка помогне да се печат во топлина,прилагодлив бура худ помогне да се задржи правец надвор,Носат отпор мека школка е многу правец на отпорни.Професионални водоотпорен обложени, пената поставата и издржливи ткаенини гарантира најдобри задржување на топлина, Опуштено-одговара стил со брз-сува материјал.Повеќенаменски:Надолнини Скијање, Сноубординг, Снегот спортски и други зимски отворено спорт.Големина на белешки : Јакна нуди стандарден одговара.Ве молиме изберете од НАС големина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат