• Новак
Кожна Јакна Мотор Возат Јакна Windproof Мотор Со Полно Тело, Заштитна Опрема Оклоп Есен Зима Мото Облека

Кожна Јакна Мотор Возат Јакна Windproof Мотор Со Полно Тело, Заштитна Опрема Оклоп Есен Зима Мото Облека

DEN 2303.76

Достапност
Достапно за нарачка

Две надворешен џеб guard вашите вредности со патент за заштита,спречување на вашите вредни паѓа надвор од џебовите.Име : Кожна Јакна.Состојба : нова.Опремени со рефлексивни лента на грбот на јакна за вашата безбедност, овој оклопни outerwear ќе се обезбедат своето присуство, меѓу другите возачи во ноќта.Нека не се чувствуваат студ во студена зима.Мотор јакна,прилагодлив ткаенината,јака,полите,обезбедува максимална мобилност, така што може да се фокусира на патот и удобно возење.Содржи отстранлив топлина памук лагер, може да се носат во ладно или топло време .Во текот на летото,можете да носат една кожна јакна без лагер.Сите сезона кожна јакна,отпорни на абразија и windproof 600 denier полиестер високи перформанси ткаенина,поставата усвојување на еластичноста полиестер мрежа ткаенина,солиден и удобен за со допир да се задржи топло во зима,се излади во текот на летото.На монтажни поставата се прилагодува на кожна јакна да било сезона. 2 x Отстранлив Лактот Влошки.Отстранлив 4 парчиња CE заштитници на рамената,лактите,отстранлив 1 парчиња ЕВА заштитници на грбот.Двете дише и windproof.Содржи отстранлив топлина памук лагер,може да се носат во ладно или топло време. 1 x Отстранлив Назад Подлога.Отстранлив 4 парчиња CE заштитници на рамената,лактите,отстранлив 1 парчиња ЕВА заштитници на грбот,помага да се заштити од falls како ќе го вози додека се обезбеди целосен опсег на движење.Во зима,ќе можат да носат наредени кожна јакна.Мотоцикл возење јакна содржи отстранлив топлина памук лагер,може да се носат во ладно или топло време.Ткаенината прилагодување повеќе погодно и услугата животот е долга.Хуманизирано дизајн со долги возење и ефективна windproof.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат