• Новак
SEIS морско свинче Темперамент и Поводник Поставите Хрчак Одговараат за Одење ноќта на Вештерките Милениче Шарени Костим Мали домашни миленичиња, Облека за Шеќер Ед

SEIS морско свинче Темперамент и Поводник Поставите Хрчак Одговараат за Одење ноќта на Вештерките Милениче

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Изработен од полиестер+ памук, тоа е многу комфорни и издржливи.и лесно да се чисти.Шарени дизајн,тоа е многу модата, вашето домашно милениче е многу убави и многу примамливо кога ќе излезе.2 бои за вашиот избор.Големина : Градите обемот 33cm/13".Поводник leangth 180cm/ 70.8".Се подигнат+ поводник.Тоа е погодно за вас да се земе вашето домашно милениче надвор на прошетка, да пуштате, и да учествува во партии.Лесно да се носат, прилагодлив КУКА&ЈАМКА.Само пронајдете вистинската големина и се држи за КУКА&ЈАМКА.Функција Материјал : полиестер+ памук Пакет : Подигнат+ поводник Дизајн : Шарени Бои : Розова, сина Големина : Градите обемот 33cm/13".Поводник leangth 180cm/ 70.8".Цел : морско свинче, стаорец, зајакот, шеќер едрилица, хрчак Функција 1, Направени од полиестер+ памук, тоа е многу комфорни и издржливи.и лесно да се чисти. 2, Шарени дизајн,тоа е многу модата, вашето домашно милениче е многу убави и многу примамливо кога ќе излезе. 3, Подигнат+ поводник.Тоа е погодно за вас да се земе вашето домашно милениче надвор на прошетка, да пуштате, и да учествува во партии. 4, Лесно да се носат, прилагодлив КУКА&ЈАМКА.Само пронајдете вистинската големина и се држи за КУКА&ЈАМКА. 5, 2 бои, можете да изберете еден ви се допаѓа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат