• Новак
Виолетова Сомот Aisle Тркач Правоаголник 4FTx15FT Aisle Кат Тркач Сомот Свадба Aisle Тркачи Поставен на Црква Aisle Тркач за Свадбена Церемонија Банкет Прием

Виолетова Сомот Aisle Тркач Правоаголник 4FTx15FT Aisle Кат Тркач Сомот Свадба Aisle Тркачи Поставен на Црква

DEN 2167.20

Достапност
Достапно за нарачка

Навремено-бесплатно, перат, обновливи и Анти-Исчезнува.Додадете елегантен, благородна, луксузен и мека на допир на вашата свадбена церемонија партија настани. Професионални FUHSY се специјализираат во производство на апарати за домаќинство производи, како што се tablecloth, табела тркач, свадба килим за aisle, елка здолниште Божиќ украси и така натаму. ✿【Aisle Тркачи за Свадби】големината на пурпурна кадифена лен aisle тркач е 48inch W x15 FT Л. ✿【Грижа Instrutions】Машина-перат во торба за перење или рака мие со ладна вода со благ детергент.Рака мие најдобри.Не кајгана.Навремено-бесплатно, перат, обновливи и анти-Исчезнува.Додадете елегантен, благородна, луксузен и мека на допир на вашата свадбена церемонија партија настани.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пистата Килим Погодна за Внатрешна Или Надворешна Страна Декорација Тепих Не се Лизга Носат Отпорни на Расположливиот

★Применливи место : бракот, црква, изложба ,лица ,настани ,ballroom и на други места ★Било која големина е Пр�

DEN 885.60