• Новак
Airbrush Комплет, Преносни Мини Airbrush Пиштол во Собата со Преносни Мини Воздушниот Компресор за Торта Декорирање Шминка Ноктите Уметност, Убавина Тетоважи Уметност Спр

Airbrush Комплет, Преносни Мини Airbrush Пиштол во Собата со Преносни Мини Воздушниот Компресор за Торта Декорирање

DEN 2049.60

Достапност
Достапно за нарачка

Повеќе Апликации : Ова полнење на пиштол е погодна за експерти и почетници.Полнење спреј пиштол е лесно да се работи и може да се користи за декорација торта, ноктите уметност, тетоважа, уметност, сликарство, автомобилот сликарство и занает, сликање и слично.Одличен Квалитет : што е Нашата пренослив спреј пиштол компресор има три подлога притисок на режимот на нивоа, која може да се прилагоди од 2 до 15 psi според различни сликарство проекти.Прекрасен изглед, е идеален подарок за пријатели.Вграден-на Полнење : Изграден во 1000mah литиум батерија.Тоа трае околу 2 часа за целосно полнење и може да се користи за 70 минути.Тоа е многу погодно да се користи и во затворени простории и на отворено.Користете Лесно : Притиснете го предизвика, компресор ќе започне автоматски, воздухот ќе го исфрли, а потоа полека да се повлече чкрапалото назад, пигмент ќе го исфрли заедно.Толку повеќе ќе ви се повлече чкрапалото назад, на повеќе боја ќе спреј .По употреба, додека не го пуштите прстот одржување на активирањето, спреј пиштол комплет автоматски ќе се затвори.Прегреат Заштита : да Започне со притисок и работи континуирано.Постои прегреат заштита на уредот внатрешноста на работа компресор.Кога се прегрее, отсечени напојување и ресетирање на мотор по ладење.Електронски напонот пропис, LED светло покажува различни притисок регистрација за да се задоволат различните потреби.Спецификација : .Мотор : DC 12 V. Струјата : 1.6 A. проток на Воздух : 10.5 L/min.Auto start : 15 psi.Auto stop : 25 psi.AC адаптер Текст : AC 100~240 V 50/60 HZ 0.6 А. Излез : наизменична СТРУЈА 12~12.8 V 1.4~1.65 А.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BINMING-M Мулти-Цел Додатоци Двојна Акција Airbrush Компресор Наместете ја Мини Воздух Четка Колекции на Гравитацијата

Целосно наполнета, може да се користи за 50 минути.Дури и работи како боја за чевли за полнење за патики.П�

DEN 2796.96