• Новак
2 ПАРЧИЊА Занаети, Сликарство, Цртање Уметност Резерви Airbrushing Боја Воздухот Спреј Пиштол Четка AirBrush Поставите 0.3 mm МД-130A

2 ПАРЧИЊА Занаети, Сликарство, Цртање Уметност Резерви Airbrushing Боја Воздухот Спреј Пиштол Четка AirBrush

DEN 1535.52

Достапност
Достапно за нарачка

2 ПАРЧИЊА Занаети, Сликарство, Цртање Уметност Резерви Airbrushing Боја Воздухот Спреј Пиштол Четка Air Brush Поставите 0.3 mm МД-130 A.Се хранат Тип : Гравитација; Dual-Акција Предизвика Ер/Течност Контрола; Млазницата Кол : 0.3 mm; Течност Првенство : 7 CC; Работен Притисок : 15-50 PSI; Спреј Шема : Косата да 100mm;.Спреј и Бои Медиуми : Акварели, Acrylics, Мастила и Бои, Автомобилската Urethanes, Лакови и Емајли.Стил ID : МД-130 A(240g)0.3 мм.Објектот Пакет Количина : 2 Во Сетови. 2 ПАРЧИЊА Занаети, Сликарство, Цртање Уметност Резерви Airbrushing Боја Воздухот Спреј Пиштол Четка Air Brush Поставите 0.3 mm МД-130 A.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BINMING-M Мулти-Цел Додатоци Двојна Акција Airbrush Компресор Наместете ја Мини Воздух Четка Колекции на Гравитацијата

Целосно наполнета, може да се користи за 50 минути.Дури и работи како боја за чевли за полнење за патики.П

DEN 2796.96